قوانین

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط admin admin در 2 سال، 10 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #506
  admin
  admin
  مدیر کل

  قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب و امکانات انجمن
  با تشکر از اينکه انجمن ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و… اجرا خواهند شد.

  انجمن های سایتت یک مجموعه انجمن تخصصی پشتیبانی و آموزش محور می باشد که با موضوع های مرتبط با:

  1. سبک زندگی (Life Style) افراد موفق
  2. کارآفرینی و اشتغال زایی
  3. طراحی و استفاده از سایت

  در بخش های طبقه بندی شده و منظم جهت ایجاد بستری برای:

  1. آموزش به همه اقشار جامعه برای داشتن یک زندگی موفق
  2. کمک به افراد جهت کارآفرینی و اشتغال زایی
  3. آموزش و حل مشکلات مدیران سایت‌ها و افرادی که به طراحی یا ویرایش سایت علاقه دارند با دیدگاه آماده سازی افراد جهت ورود به بازار کار

  راه اندازی شده است.
  در بخش های آموزشی، سعی می شود آموزش ها بیشتر جنبه عملی داشته باشد و کاربران بعد از فرا گرفتن آموزش ها بتوانند از آن ها برای حل مشکلات خود و همچنین ورود به بازار کار استفاده کنند.
  انجمن های سایتت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران ملزم به پرهیز از هرگونه بحث یا تبادل نظر در مورد موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) می باشند. مدیران انجمن،  بدون اطلاع قبلی نوشته ها و موضوعاتی که مصداقی از این قوانین باشند را حذف نموده و به کاربر خاطی اخطار خواهند داد و در صورت تکرار، دسترسی وی به صورت موقت یا دائم از انجمن قطع خواهد شد.

  گروه های کاربری:
  مدیر کل انجمن:
  مدیر کل های انجمن به عنوان صاحبان و گردانندگان اصلی انجمن ها، قوانین، مقررات و سیاست گذاریهای کلی را تعریف می کنند و بر فعالیت سایر گروه های کاربری نظارت کلی دارند.

  مدیر انجمن:
  هر انجمن یک یا چند مدیر دارد که مسئولیت اداره انجمن خود را دارند به گونه ای که با استناد بر قوانین آن بخش، به هدایت موضوع ها و بحث ها و در صورت نیاز، ویرایش، حذف یا انتقال بحث های انجمن خود می پردازند.

  کاربر متخصص:
  کاربرانی که به صورت مستمر و مفید به فعالیت در انجمن ها می پردازند و توسط تیم مدیریت انتخاب می شوند.

  کاربران:
  عضویت در انجمن های انجمن های سایتت رایگان بوده و هر شخص بعد از ثبت نام می تواند به عنوان کاربر از کلیه امکانات انجمن بهره مند شود. جهت حفظ نظم انجمن، کلیه کاربران ملزم به رعایت قوانین می باشند.

  قوانین انجمن:
  1- کلیه کاربران باید هنگام ثبت نام در انجمن ها، از کلمات مناسب به عنوان نام کاربری خود استفاده کنند. در صورت استفاده از کلمات رکیک و نامناسب، دسترسی کاربر به انجمن ها برای همیشه قطع خواهد شد.
  تبصره: استفاده از اسامی اشخاص مذهبی و سیاسی جهت نام کاربری ممنوع می باشد.
  2- استفاده از کلمات رکیک و نامناسب، در پروفایل کاربر (شامل آواتار، امضا و سایر بخش های پروفایل کاربری) همچنین در ارسال ها و موضوع ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
  تبصره: استفاده از اسامی یا تصاویر اشخاص مذهبی و سیاسی نیز در پروفایل کاربر و ارسال ها و موضوع ها ممنوع می باشد.
  3- زبان انجمن فارسی می باشد. لطفا هنگام ارسال پست، از حروف فارسی استفاده نمایید. پست هایی که با حروف انگلیسی نوشته شوند، حذف خواهند شد.
  4- لطفا هنگام ایجاد موضوع، از عنوان مناسب و مرتبط با محتوا جهت موضوع خود استفاده کنید. رعایت این قانون علاوه بر حفظ نظم انجمن، به زودتر به جواب رسیدن موضوع شما نیز کمک می کند.
  5- انجمن های سایتت کاملا علمی می باشند و هرگونه بحث در مورد دین، سیاست، مذهب و مقدسات در این انجمن ها ممنوع می باشد.
  6- در صورت کپی مطلبی از سایت دیگر، حتما نام منبع و نویسنده را ذکر نمایید.
  7- لطفا برای هر سوال خود، موضوع جدید ایجاد نکنید. ابتدا توسط بخش جست و جوی انجمن، سوال خود را جست و جو کنید، در صورتی که به نتیجه نرسیدید، سوال خود را در موضوع مربوطه مطرح نمایید.در صورتی که موضوعی مرتبط به سوال شما موجود نبود، موضوع جدیدی در انجمن مربوطه ایجاد کنید.
  8- لطفا زمانی که در یک انجمن موضوعی ایجاد نمودید، فقط سوالاتی که به همان انجمن مربوط است را مطرح کنید و سوالات دیگر خود را در انجمن های مربوطه ارسال بفرمایید.
  9- لطفا هنگام پاسخگویی به سایر کاربران، از جملات خشک و دلسرد کننده استفاده ننمایید. مسلما همه اعضای انجمن، افراد حرفه ای در همه زمینه ها نیستند و ممکن است مسئله ای که در یک زمینه برای شما پیش پا افتاده باشد، برای شخص دیگری مسئله ی سختی باشید و بالعکس.
  10- لطفا در صورتی که جواب سوالی را نمی دانید، از ارسال مطلب و پاسخ های نامناسب خودداری فرمایید.
  11- لطفا سوال خود را فقط یک بار مطرح کنید و از ایجاد چند موضوع یا ارسال یک سوال در چند موضوع مختلف خودداری نمایید.
  12- لطفا از ارسال پست های پشت سر هم برای بالا بردن موضوع جدا خودداری کنید.
  13- هرگونه فعالیت که باعث توهین به قوم یا نژاد خاصی شود ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
  14- هرگونه بی احترامی به سایر کاربران، مدیران و یا اشخاص حقیقی و حقوقی در انجمن ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.همچنین حق شکایت از شخص یا گروه خاطی برای سایت محفوظ است.
  15- لطفا از spam زدن در موضوع ها جدا خودداری نمایید.
  16- لطفا از پرداختن به مسائل حاشیه ای انجمن و یا دخالت در نحوه مدیریت خودداری فرمایید.
  17- هرگونه تبلیغ در پروفایل کاربر (آواتار، امضا و سایر بخش های پروفایل کاربری)، همچنین در موضوع ها و پست ها ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
  18- لطفا از لیست کردن سایت هایی با موضوع کرک، سریال و وارز جدا خودداری فرمایید.
  19- هرگونه بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ  در انجمن ها ممنوع می باشد.
  20- ارسال تبلیغات و یا سایر موارد خلاف قوانین انجمن در پیغام های خصوصی ممنوع می باشد و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران، با شخص خاطی برخورد خواهد شد.
  21- کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی سایت های دیگر به عنوان منبع،  ممنوع می باشد.
  22- برای پاسخ گویی به سایر کاربران به هیچ وجه آن ها را به سایت های دیگر ارجاع ندهید و در صورتی که توانایی یا وقت پاسخ گویی ندارید، لطفا از ارسال چنین پاسخ هایی خودداری فرمایید.
  23- هرکاربر تنها می تواند از یک نام کاربری استفاده کند و در صورتی که کاربری با دو نام کاربری در سایت فعالیت کند، همه ی نام های کاربری شخص مورد نظر پاک خواهند شد.
  24- در صورت مشاهده تخلف یک کاربر از قوانین، از بحث کردن و یا گوشزد قوانین به کاربر خاطی خودداری کنید و با استفاده از دکمه گزارش (  ) ، موضوع را به مدیران اطلاع دهید. که مسلما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.
  25- انجمن های سایتت  محیطی علمی است.لطفا از بحث های کودکانه، توهین به سایر کاربران، بحث بی منطق در این محیط جدا خودداری فرمایید.
  26- مسئولیت تمام پست ها، موضوع ها، پیغام های خصوصی، فایل هایی که توسط کاربران از طریق سایت رد و بدل می شود و هرگونه فعالیت در انجمن بر عهده کاربر ارسال کننده می باشد و انجمن های سایتت هیچ گونه تعهدی بر سالم بودن، ويروسي نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و … آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد
  27- جهت جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات احتمالی، سوالات خود را در انجمن ها مطرح کنید و در صورتی که سوال خود را مستقیما با یک کاربر از طریق تماس تلفنی، چت، ایمیل و غیره مطرح کنید، انجمن های سایتت هیچ گونه تعهدی در مورد مشکلات احتمالی نخواهد داشت.
  28- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران انجمن به عهده ی خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا می کند.
  29- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به موضوع ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار و در صورت تکرار با آنها طبق قوانین برخورد جدی خواهد شد.
  30- هرگونه خرید و فروش کالای فیزیکی یا غیر فیزیکی در انجمن ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده، دسترسی کاربر به انجمن ها برای همیشه قطع خواهد شد.

  در صورت تغییر در قوانین، از طریق اطلاعیه به کاربران اطلاع داده خواهد شد.
  توجه داشته باشید که عدم رعایت قوانین باعث حذف پست یا موضوع شخص خاطی و دریافت اخطار و یا قطع دسترسی کاربر خواهد شد.

  با عضویت در سایت، شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در انجمن را به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

  • این جستار 2 سال، 10 ماه پیش توسط admin admin اصلاح شده است.
  • این جستار 1 سال، 12 ماه پیش توسط admin admin اصلاح شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘قوانین’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.

رفتن به نوارابزار