09101800208 [email protected]
forum

انسان با بحث و گفت و گو در مورد مسائل مختلف با دیگران می تواند در عین حال هم آموزش ببیند و هم آموزش بدهد. انجمن های گفت و گو می تواند بستری برای این آموزش های دو یا چند طرفه باشد. همچنین می توان برای ارتباط بیشتر کارمندان یک شرکت و یا اعضای یک مجموعه با یکدیگر و ایجاد صمیمیت بین آن ها از امکانات یک انجمن استفاده نمود.

با وجود یک انجمن گفت و گو، شما می توانید موضوع های مورد نظر خود را به عنوان دسته بندی های انجمن قرار داده و آن ها را مدیریت کنید و یا تعدادی از افراد فعال انجمن را انتخاب نموده و به آن ها دسترسی های لازم برای مدیریت انجمن را بدهید.

علاوه بر تمام محاسن ذکر شده، شما می توانید با اختصاص چند فضای کوچک برای تبلیغات دیگران، از انجمن خود درآمدزایی نیز بکنید. البته یک انچمن زمانی می تواند به درآمدزایی برسد که اعضای آن فراوان و فعال باشند که مسلما در صورت مدیریت صحیح، مفید نگاه داشتن مطالب انجمن و همچنین ایجاد جوی صمیمی، اعضای قوی و فعال به صورت خودکار به سمت انجمن جذب می شوند و سایر اعضا نیز تحت تاثیر فضای ایجاد شده، فعال تر خواهند شد.

سایتت به عنوان مشاوری خبره، امین و صادق، با پیشنهاد های متنوع شما را در انتخاب هرچه صحیح تر یک سیستم انجمن ساز متناسب با خواسته های شما یاری می دهد.

جهت ثبت سفارش ایجاد انجمن های گفت و گو، اینجا کلیک کنید.

امید که به لطف خدا، گامی در جهت پیشرفت فرهنگ مشورت در کشور برداشته شود.

× ارسال پیام در واتساپ