09101800208 [email protected]
content

چرا باید یک سایت بر پایه محتوا داشته باشم؟

هر شخص در طول زندگی خود، زمانی را صرف آموختن می کند. هر کدام از ما دانش و توانایی هایی داریم که بسیاری از انسان ها از آن بی بهره اند و همچنین به تعداد انسان های روی زمین، راه برای استفاده و آموزش این توانایی ها و آموحته ها به دیگران وجود دارد. به عبارت دیگر نحوه ارائه مطلب توسط هر شخص، منحصر به فرد است و هرکس طوری می تواند یک مطلب را ارئه کند که دیگران نمی توانند به آن صورت آن را ارائه کنند. ضمنا یکی دیگر از راه های تقویت یادگیری، آموزش است. البته استفاده از کلمات آموزش و یادگیری، به معنی علمی بودن مطالب نیست. به عنوان مثال فردی به دلیل علایق شخصی، اطلاعات زیادی از محل های گردشگری یک شهر دارد یا فرد دیگری اطلاعات به روزی از قطعات کامپیوتر دارد، شخصی توانایی خندیدن و خنداندن دیگران را دارد، دیگری اطلاعاتی از نحوه کار در بازار بورس دارد و… .

همانطور که قبلا گفته شد، نحوه ارائه مطلب توسط هرکس منحصر به فرد است و همچنین افرادی وجود دارند که با نحوه ارائه مطلب توسط شما ارتباط برقرار می کنند. حال اگر شما مطالب خود را به صورت مرتب و منظم و دسته بندی شده، به عنوان محتوای یک سایت اینترنتی قرار دهید و مطالبتان را به روز نمایید، وارد یک بازی برنده – برنده شده اید. شما با نشر اطلاعاتتان تاثیر مثبتی روی زندگی افرادی از جامعه می گذارید و کمک به دیگران، هم باعث پیشرفت دیگران در آن موضوع شده و هم باعث دستیابی به حس رضایتمندی از مفید بودن در جامعه می شود. کافیست به بخش نظرات یک سایت مفید نگاهی بیاندازید تا با تعداد کثیری از نظرات محبت آمیز و سپاسگزاری های فراوان روبرو شوید. علاوه بر روحیه مثبتی که با نشر اطلاعاتتان نصیب شما می شود، شما می توانید از سایتتان درآمدزایی کنید. فقط کافیست در چند بخش از سایت خود، فضای کوچکی را برای تبلیغات دیگران اختصاص دهید. یک سایت با محتوای مفید می تواند از راه تبلیغات، ماهانه میلیون ها تومان درآمد زایی کند. جهت اطلاع از درآمد سایت های مختلف می توانید با مراجعه به بخش تبلیغات هر سایت، از درآمد حاصل از تبلیغات آن مطلع شوید. البته اشاره به این نکته هم لازم است که مقدار درآمد شما از وب سایت، رابطه مستقیمی با تلاش و پشتکار شما دارد. همانطور که صاحبان یک شرکت، فروشگاه، مجله، روزنامه و…، در ماه های اول ابتدا هزینه می کنند ( خرید یا اجاره ساختمان یا فروشگاه، خرید وسایل مورد نیاز، هزینه تبلیغات و… ) و بعد از چند ماه کار بدون توقف به درآمدزایی می رسند، در یک سایت هم نمی توان انتظار داست که در ماه های اول به درآمد رسید. اما در صورت وجود پشتکار و قطع نکردن تلاش می توان با صرف زمان و زحمت کمتر نسبت به کارهای دیگر، به درآمد بیشتری دست یافت.

البته توجه داشته باشید تمام تاکید بر روی ایجاد محتوا و نگارش مطلب توسط شماست، نه کپی کردن محتوا.

ایجاد یک سایت با هدف کپی کردن محتوا از سایت های دیگر به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا این کار علاوه بر اینکه در صورت عدم رضایت صاحب محتوا، یک حرکت غیر اخلاقی است، با توجه به الگوریتم های گوگل قابل شناسایی است و نمی تواند باعث پیشرفت و درآمدزایی سایت شما شود.

برای ایجاد یک سایت، شما باید ابتدا هدف خود از ایجاد سایت را برای خودتان مشخص کنید. سپس به یک مشاور مجرب و توانمند مراجعه نموده و در مورد ایده و هدفتان با او مشورت کنید و یک طرح و برنامه ریزی اولیه برای دسته بندی ها و بخش های مختلف سایتتان ایجاد کنید. سپس متناسب با محتوا و بخش های مورد نظر، یک قالب انتخاب نموده و درخواست طراحی سایت بدهید.

بعد از اتمام طراحی و شروع به کار سایت، ایده ها و محتوای مورد نظر را در سایت وارد نموده و به کمک مشاور خود، محتوای مورد نظر را به صورت استاندارد درآورید و آن را به صفحات اول گوگل منتقل کنید. با ورود به گوگل، کاربران شما افزایش خواهند یافت و می توانید نتیجه زحمات خود را در بخش نظرات مشاهده کنید. حال می توانید برای کسب درآمد اقدام نموده و بخش تبلیغات سایت خود را افتتاح نمایید.

سایتت از ابتدای این راه به عنوان مشاوری خبره، امین و صادق در کنار شما خواهد بود و در هر مرحله از کار می توانید از آموزش های موجود در سایت استفاده نمایید، در انجمن ها با افرادی که در مسیر از شما جلوترند آشنا شوید و از آن ها کمک بگیرید و یا با استفاده از مطالب موجود در بلاگ سایتت، به بهبود و ارتقای سایت خود بپردازید.

در صورتی که می خواهید سایتت، شما را در ایجاد یک سایت مفید یاری دهد، می توانید در پایین همین صفحه تعرفه طراحی سایت توسط سایتت را ببینید و درخواست طراحی سایت خود را مطرح نمایید. ضمنا اگر هیچ یک از موارد زیر، مد نظر شما نیست، اینجا کلیک نمایید و در صفحه باز شده از بخش پلن انتخابی، گزینه سفارشی را انتخاب نمایید.

امید که به یاری خدا گامی در جهت پیشرفت علمی و فرهنگی کشور برداشته شود.

× ارسال پیام در واتساپ