09101800208 [email protected]
corporate-website
با علم به این موضوع که عصر موجود، عصر اطلاعات است و در این عصر، کسی موفق است که اطلاعاتش بیشتر باشد، می توان نتیجه گرفت که صرفا با ارائه خدمات خوب، نمی توان در عرصه رقابت دائمی بین شرکت های کوچک و بزرگ، حرفی برای گفتن داشت. در این عصر، ارائه خدمات مناسب، بدیهی ترین خواسته مشتری است. حال، با وجود اینکه بسیار شرکت هایی هستند که خدماتی مشابه خدمات شما با کیفت مشابه یا حتی بیشتر ارائه می دهند، چطور می توان انتظار داشت که بدون استفاده از علم و تکنولوژی روز، نظر مشتری را جلب کرد؟

یکی از جدیدترین و قوی ترین این علوم ( با عمری کمتر از 30 سال )، علم و توانایی جذب مشتری از طریق یک سایت مناسب است. مناسب به این معنی که علاوه بر معرفی شرکت به مشتری، اعتماد وی را به خود جلب نموده و انگیزه ثبت درخواست توسط او را صدچندان کند. با این تفاصیل چطور می توان انتظار داشت که سایتی که صرفا با تکیه بر علوم کامپیوتر و هنر ایجاد شده بتواند یک بازاریاب خودکار برای شما شود؟

مسلما مهمترین وظیفه یک سایت مناسب، نه معرفی سلیقه مدیر و کارمندان شرکت به عنوان سفارش دهندگان وب سایت، بلکه بازاریابی در یک محدوده جغرافیایی از قبل تعیین شده ( مانند شهر، استان، کشور و یا سراسر جهان ) می باشد.

یک سایت مناسب می تواند هزینه خود را به سرعت برگرداندو علاوه بر آن، با بازاریابی 24 ساعته در 7 روز هفته، باعث پیشرفت و گسترش شرکت شما شود.

در سایتت، هنگام سفارش طراحی می توانید صرفا یک سایت سفارش دهید یا یک بازاریاب دائمی 24 ساعته استخدام کنید. در حالت اول، نیازهای کلی سریعا مشخص شده و سایت در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه می شود و در حالت دوم، با برگزاری جلسات متعدد، پتانسیل موجود شناسایی شده و سایت به صورت مرحله به مرحله تکمیل می شود و بعد از اتمام کار طراحی سایت، با مشاوره های منظم در جهت پیشرفت و هرچه قدرتمندتر شدن بازاریاب خودکار جدید شما اهتمام می ورزیم.

شما می توانیددر پایین همین صفحه تعرفه طراحی سایت شرکتی توسط سایتت را ببینید و درخواست طراحی سایت شرکتی خود را مطرح نمایید. ضمنا اگر هیچ یک از موارد زیر، مد نظر شما نیست، اینجا کلیک نمایید و در صفحه باز شده از بخش پلن انتخابی، گزینه سفارشی را انتخاب نمایید.

در صورتی که می خواهید یک سایت با ماهیت یک بازاریاب 24 ساعته خودکار داشته باشید اینجا کلیک کنید.

امید که به لطف و یاری خدا گامی استوار در جهت پیشرفت رونق اقتصادی کشور برداشته شود.

× ارسال پیام در واتساپ