09101800208 [email protected]
Ecommerce

هر فروشنده یا تولید کننده کالا، همیشه به دنبال راهی برای افزایش رضایتمندی مشتری و فروش بیشتر می باشد. امروزه با پیشرفت علم و گسترش استفاده از اینترنت، فروشگاه های اینترنتی نیز جایگاه خود را بین سایت های مختلف یافته اند. فروشگاه های اینترنتی این امکان را به مشتریان می دهند که بدون خروج از خانه محصولات فروشگاه های مختلف را ببینند، آن ها را از لحاظ کیفیت و قیمت با هم مقایسه کنند و کلای مورد نظر خود را در هر روز از هفته و در هر ساعت شبانه روز خریداری نموده و در اولین فرصت، آن را درب منزل تحویل بگیرند. از طرفی، فروشنده نیز برای فروش کالای خود، نیازی به حضور دائمی در محل فروشگاه ندارد و می تواند زمان خود را صرف تهیه کالای بهتر، مرغوب تر و با قیمت کمتر نماید. در فروشگاه اینترنتی، مشتریان شما، علاوه بر اینکه برای خرید، محدود به زمان نیستند، محدود به مکان جغرافیایی خاصی هم نمی باشند. زیرا یک سایت فروشگاهی، در هر جای دنیا که اینترنت در دسترس باشد، قابل دسترسی است. در داخل کشور نیز با وجود امکانات متنوع پستی، ارسال کالا به مشتری در هر جای ایران به راحتی امکان پذیر است. از دیگر مزایای یک فروشگاه اینترنتی، هزینه بسیار کمتر آن نسبت به یک فروشگاه فیزیکی است. شما برای خرید یا اجاره یک فروشگاه باید چند ده میلیون هزینه کنید اما برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی، با پرداخت هزینه کمتر، امکانات بیشتری به دست می آورید.

توجه داشته باشید که ایجاد یک فروشگاه اینترنتی صرفا شروع کار است و نباید انتظار داشته باشید به محض ایجاد فروشگاه با سیل مشتاق مشتریان روبرو شوید. دقیقا همانطور که برای پیشرفت یک فروشگاه فیزیکی، شما موظف به ارائه کالا ی مرغوب، متفاوت ، مشتری پسند، تبلیغات گسترده و تضمین کیفیت کالای خود می باشید، در یک فروشگاه اینترنتی هم در صورتی که می خواهید پیشرفت کنید باید موارد ذکر شده را به عنوان بدیهیات یک فروشنده خوب رعایت نمایید و توجه داشته باشید که به تبلیغات درست و هدفمند نه به عنوان هزینه بلکه به عنوان یک سرمایه گذاری زود بازده نگاه کنید.

برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی، شما باید ابتدا هدف خود را از ایجاد فروشگاه مشخص کنید. مسلما هدف هر فروشنده تازه کاری صرفا فروش بیشتر است. اما فروشندگان خبره می دانند در صورتی که هدفشان در وحله اول جلب رضایت مشتری باشد، به صورت خودکار به فروش بیشتر خواهند رسید.

برای داشتن یک فروشگاه معروف، باید مطالب موجود در سایت فروشگاهی شما ( توضیحات مربوط به هر محصول، قوانین و مقررات فروشگاه، توضحات در مورد ارسال و استرداد محصول و غیره ) به گونه ای نوشته شوند که برای موتورهای جست و جو بهینه باشند که اصطلاحا به این عمل سئو ( SEO ) نمودن محتوای سایت می گویند که برای این کار نیز می توانید روی کمک سایتت حساب کنید.

سایتت به شما این امکان را می دهد که یک فروشگاه اینترنتی با ظاهری متناسب با سلیقه خود داشته باشید. بخش مدیریتی سایت شما به گونه ای خواهد بود که به سادگی و بدون صرف وقت زیاد بتوانید کار کردن با آن را بیاموزید و به راحتی سایت خود را مدیریت کنید. شما می توانید قبل از شروع کار از مشاوره رایگان سایتت برای بررسی ایده خود و پیش بینی نیازها و راه حل ها استفاده کنید. همچنین در هر مرحله از کار خود می توانید با استفاده از آموزش های موجود در سایت و بلاگ و همچنین با استفاده از انجمن ها، با افرادی که تجربه اداره یک فروشگاه اینترنتی موفق را دارند صحبت کنید و راندمان کاری خود را بالا ببرید.

با وجود سایتت، در هر مرحله از کار، شما اطمینان دارید که یک مشاور خبره، امین و صادق در کنار شماست.

در صورتی که می خواهید سایتت شما را در ایجاد یک سایت فروشگاهی موفق و قابل اعتماد یاری دهد، از این بخش درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود را ثبت کنید.

امید که به یاری خدا گامی در جهت پیشرفت اقتصادی کشور برداشته شود.

× ارسال پیام در واتساپ