09101800208 [email protected]
website

گاهی ممکن است سریعا نیاز به یک سایت آماده داشته باشید و در آن لحظه، بودجه لازم برای سفارش طراحی سایت، تامین نباشد.در چنین مواقعی می توانید از این پیشنهاد استفاده کنید. با خرید سایت آماده شما می توانید تنها با چند کلیک، دقیقا همان سایتی که در پیش نمایش می بینید را روی هاست خود داشته باشید و سپس با استفاده از فایل راهنمایی که به شما ارائه می شود، محتوای مورد نظر خود را با محتوای موجود جایگزین نمایید.

توجه به این نکته لازم است که سایت های آماده، دقیقا به همان صورت که آن ها را در پبش نمایش می بینید، به شما ارائه می شوند و امکان ویرایش آن ها ( توسط ما ) صرفا با ثبت درخواست و پرداخت هزینه جداگانه امکان پذیر است.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه شما به عنوان مصرف کننده سایتی آماده، همچون سایر کاربران اینترنت، با استفاده از آموزش ها و انجمن های سایتت می توانید به ویرایش و شخصی سازی سایت خود بپردازید.

نکته قابل توجه دیگر اینکه در صورتی می توانید تنها با چند کلیک سایت آماده را در هاست خود داشته باشید که با هاست و دامین و ایجاد پایگاه داده در دامین آشنایی داشته باشید. در غیر این صورت به طور متوسط بین 30 تا 60 دقیقه زمان نیاز دارید.

جهت نمایش و خرید سایت های آماده، اینجا کلیک کنید.

× ارسال پیام در واتساپ