09101800208 [email protected]

قوانین

قوانين ثبت نام در سايت و استفاده از مطالب و امکانات سايت
با تشکر از اينکه انجمن ما را جهت مشاهده و فعاليت انتخاب کرده ايد. اين قوانين به دلیل حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران وضع شده است ،که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيام هايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و… اجرا خواهند شد. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه “ضمن مطالعه دقيق قوانین ، با همه موارد موافقم” را در صفحه عضویت تيك بزنيد و سپس دکمه “تکمیل ثبت نام” را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت در انجمن ها یا منوی قوانین (موجود در منوی اعضا) نيز مراجعه نماييد.

انجمن هاي سايتت يک مجموعه انجمن تخصصي پشتيباني و آموزش محور مي باشد که با موضوع هاي مرتبط با طراحي و استفاده از سايت در بخش هاي طبقه بندي شده و منظم جهت ايجاد بستر حل مشکلات و آموزش به مديران سايت‌ها و افرادي که به طراحي سايت علاقه دارند و همچنين آماده سازي افراد جهت ورود به بازار کار راه اندازي شده است.
در بخش هاي آموزشي، سعي مي شود آموزش ها بيشتر جنبه عملي داشته باشند و کاربران بعد از فرا گرفتن آموزش ها بتوانند از آن ها براي حل مشکلات خود و همچنين ورود به بازار کار استفاده کنند.
انجمن هاي سايتت تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است و کاربران ملزم به پرهيز از هرگونه بحث يا تبادل نظر در مورد موضوعات مطرح شده در فهرست مصاديق محتواي مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي) مي باشند. مديران انجمن،  بدون اطلاع قبلي نوشته ها و موضوعاتي که مصداقي از اين قوانين باشند را حذف نموده و به کاربر خاطي اخطار خواهند داد و در صورت تکرار، دسترسي وي به صورت موقت يا دائم از انجمن قطع خواهد شد.

گروه هاي کاربري:
مدير کل انجمن:
مدير کل هاي انجمن به عنوان صاحبان و گردانندگان اصلي انجمن ها، قوانين، مقررات و سياست گذاريهاي کلي را تعريف مي کنند و بر فعاليت ساير گروه هاي کاربري نظارت کلي دارند.

مدير انجمن:
هر انجمن يک يا چند مدير دارد که مسئوليت اداره انجمن خود را دارند به گونه اي که با استناد بر قوانين آن بخش، به هدايت موضوع ها و بحث ها و در صورت نياز، ويرايش، حذف يا انتقال بحث هاي انجمن خود مي پردازند.

کاربر متخصص:
کاربراني که به صورت مستمر و مفيد به فعاليت در انجمن ها مي پردازند و توسط تيم مديريت انتخاب مي شوند.

کاربران:
عضويت در انجمن هاي انجمن هاي سايتت رايگان بوده و هر شخص بعد از ثبت نام مي تواند به عنوان کاربر از کليه امکانات انجمن بهره مند شود. جهت حفظ نظم انجمن، کليه کاربران ملزم به رعايت قوانين مي باشند.

قوانين انجمن:
1- کليه کاربران بايد هنگام ثبت نام در انجمن ها، از کلمات مناسب به عنوان نام کاربري خود استفاده کنند. در صورت استفاده از کلمات رکيک و نامناسب، دسترسي کاربر به انجمن ها براي هميشه قطع خواهد شد.
تبصره: استفاده از اسامي اشخاص مذهبي و سياسي جهت نام کاربري ممنوع مي باشد.
2- استفاده از کلمات رکيک و نامناسب، در پروفايل کاربر (شامل آواتار، امضا و ساير بخش هاي پروفايل کاربري) همچنين در ارسال ها و موضوع ها تحت هيچ شرايطي مجاز نيست.
تبصره: استفاده از اسامي يا تصاوير اشخاص مذهبي و سياسي نيز در پروفايل کاربر و ارسال ها و موضوع ها ممنوع مي باشد.
3- زبان انجمن فارسي مي باشد. لطفا هنگام ارسال پست، از حروف فارسي استفاده نماييد. پست هايي که با حروف انگليسي نوشته شوند، حذف خواهند شد.
4- لطفا هنگام ايجاد موضوع، از عنوان مناسب و مرتبط با محتوا جهت موضوع خود استفاده کنيد. رعايت اين قانون علاوه بر حفظ نظم انجمن، به زودتر به جواب رسيدن موضوع شما نيز کمک مي کند.
5- انجمن هاي سايتت کاملا علمي مي باشند و هرگونه بحث در مورد دين، سياست، مذهب و مقدسات در اين انجمن ها ممنوع مي باشد.
6- در صورت کپي مطلبي از سايت ديگر، حتما نام منبع و نويسنده را ذکر نماييد.
7- لطفا براي هر سوال خود، موضوع جديد ايجاد نکنيد. ابتدا توسط بخش جست و جوي انجمن، سوال خود را جست و جو کنيد، در صورتي که به نتيجه نرسيديد، سوال خود را در موضوع مربوطه مطرح نماييد.در صورتي که موضوعي مرتبط به سوال شما موجود نبود، موضوع جديدي در انجمن مربوطه ايجاد کنيد.
8- لطفا زماني که در يک انجمن موضوعي ايجاد نموديد، فقط سوالاتي که به همان انجمن مربوط است را مطرح کنيد و سوالات ديگر خود را در انجمن هاي مربوطه ارسال بفرماييد.
9- لطفا هنگام پاسخگويي به ساير کاربران، از جملات خشک و دلسرد کننده استفاده ننماييد. مسلما همه اعضاي انجمن، افراد حرفه اي در همه زمينه ها نيستند و ممکن است مسئله اي که در يک زمينه براي شما پيش پا افتاده باشد، براي شخص ديگري مسئله ي سختي باشيد و بالعکس.
10- لطفا در صورتي که جواب سوالي را نمي دانيد، از ارسال مطلب و پاسخ هاي نامناسب خودداري فرماييد.
11- لطفا سوال خود را فقط يک بار مطرح کنيد و از ايجاد چند موضوع يا ارسال يک سوال در چند موضوع مختلف خودداري نماييد.
12- لطفا از ارسال پست هاي پشت سر هم براي بالا بردن موضوع جدا خودداري کنيد.
13- هرگونه فعاليت که باعث توهين به قوم يا نژاد خاصي شود ممنوع بوده و با کاربر خاطي برخورد خواهد شد.
14- هرگونه بي احترامي به ساير کاربران، مديران و يا اشخاص حقيقي و حقوقي در انجمن ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطي برخورد خواهد شد.همچنين حق شکايت از شخص يا گروه خاطي براي سايت محفوظ است.
15- لطفا از spam زدن در موضوع ها جدا خودداري نماييد.
16- لطفا از پرداختن به مسائل حاشيه اي انجمن و يا دخالت در نحوه مديريت خودداري فرماييد.
17- هرگونه تبليغ در پروفايل کاربر (آواتار، امضا و ساير بخش هاي پروفايل کاربري)، همچنين در موضوع ها و پست ها ممنوع بوده و با کاربر خاطي برخورد خواهد شد.
18- لطفا از ليست کردن سايت هايي با موضوع کرک، سريال و وارز جدا خودداري فرماييد.
19- هرگونه بحث در مورد ف ي ل ت ر ي ن گ  در انجمن ها ممنوع مي باشد.
20- ارسال تبليغات و يا ساير موارد خلاف قوانين انجمن در پيغام هاي خصوصي ممنوع مي باشد و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران، با شخص خاطي برخورد خواهد شد.
21- کپي کردن مطالب ساير سايت ها صرفا به بهانه معرفي سايت هاي ديگر به عنوان منبع،  ممنوع مي باشد.
22- براي پاسخ گويي به ساير کاربران به هيچ وجه آن ها را به سايت هاي ديگر ارجاع ندهيد و در صورتي که توانايي يا وقت پاسخ گويي نداريد، لطفا از ارسال چنين پاسخ هايي خودداري فرماييد.
23- هرکاربر تنها مي تواند از يک نام کاربري استفاده کند و در صورتي که کاربري با دو نام کاربري در سايت فعاليت کند، همه ي نام هاي کاربري شخص مورد نظر پاک خواهند شد.
24- در صورت مشاهده تخلف يک کاربر از قوانين، از بحث کردن و يا گوشزد قوانين به کاربر خاطي خودداري کنيد و با استفاده از دکمه گزارش (  ) ، موضوع را به مديران اطلاع دهيد. که مسلما در اسرع وقت رسيدگي خواهد شد.
25- انجمن هاي سايتت  محيطي علمي است.لطفا از بحث هاي کودکانه، توهين به ساير کاربران، بحث بي منطق در اين محيط جدا خودداري فرماييد.
26- مسئوليت تمام پست ها، موضوع ها، پيغام هاي خصوصي، فايل هايي که توسط کاربران از طريق سايت رد و بدل مي شود و هرگونه فعاليت در انجمن بر عهده کاربر ارسال کننده مي باشد و انجمن هاي سايتت هيچ گونه تعهدي بر سالم بودن، ويروسي نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و … آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد
27- جهت جلوگيري از بوجود آمدن مشکلات احتمالي، سوالات خود را در انجمن ها مطرح کنيد و در صورتي که سوال خود را مستقيما با يک کاربر از طريق تماس تلفني، چت، ايميل و غيره مطرح کنيد، انجمن هاي سايتت هيچ گونه تعهدي در مورد مشکلات احتمالي نخواهد داشت.
28- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتي مديران انجمن به عهده ي خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. اين يک امر بديهي بوده و ماهيت سايت هاي گفتگو اين طور اقتضا مي کند.
29- مديران سايت به هيچ وجه در مسائل و دعوا هاي کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و بايد بيرون از محيط انجمن به دعواي خودشان رسيدگي کنند و از آوردن دعوا به موضوع ها و پست ها به شدت پرهيز کنند در غير اين صورت به آنها اخطار و در صورت تکرار با آنها طبق قوانين برخورد جدي خواهد شد.
30- هرگونه خريد و فروش کالاي فيزيکي يا غير فيزيکي در انجمن ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده، دسترسي کاربر به انجمن ها براي هميشه قطع خواهد شد.

در صورت تغيير در قوانين، از طريق اطلاعيه به کاربران اطلاع داده خواهد شد.
توجه داشته باشيد که عدم رعايت قوانين باعث حذف پست يا موضوع شخص خاطي و دريافت اخطار و يا قطع دسترسي کاربر خواهد شد.

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

برای مراجعه به صقحه عضویت اینجا کلیک کنید.

× ارسال پیام در واتساپ