09101800208 [email protected]

صفحه ساز چیست؟

صفحه ساز ( Page Builder ) افزونه ای برای وردپرس است که با کمک آن می توانید بدون نیاز به دانش اولیه و صرفا با مطالعه آموزش استفاده از آن، صفحه را به صورت دلخواه بخش بندی نموده و محتوای مورد نظر را در بخش های ایجاد شده قرار دهید. با انجام این کار، صفحه ساز بخش های مد نظر شما را دقیقا به همان صورت که آن ها را ایجاد نموده اید، در صفحه نمایش می دهد و در صورتی که صفحه نمایش کوچک باشد، صفحه ساز به صورت خودکار اجزای صفحه را مرتب می کند تا در صفحات کوچک هم اجزای صفحه بدون به هم ریختگی و بدون نیاز به اسکرول و کوچک و بزرگ نمودن صفحه، به درستی نمایش داده شوند.

به عنوان مثال اگر بخواهیم در سمت چپ صفحه یک تصویر و در سمت راست صفحه، متنی را وارد نماییم، کافیست با استفاده از صفحه ساز، یک سطر دو ستونه ایجاد نموده و سپس در یک ستون تصویر و در ستون دیگر متن مورد نظر را وارد نماییم.

البته امکانات صفحه ساز به همینجا ختم نمی شود. صفحه ساز ارائه شده توسط سایتت دارای 46 ماژول می باشد که از بین آن ها می توان به فرم تماس، گالری تصاویر، نقشه های گوگل، جدول قیمت و اسلایدر پست ها و تصاویر اشاره نمود.

صفحه ساز، نه صرفا برای افراد مبتدی بلکه برای افراد کاملا حرفه ای نیز کاربرد دارد. زیرا امکان افزودن کدهای css را برای هر بخش مجزا دارا می باشد.

جهت مشاهده آموزش های مربوط به صفحه ساز اینجا کلیک کنید.

× ارسال پیام در واتساپ